Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3278

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W mieszkaniu Janusza dochodzi do libacji. Junior zabiera telefon pijanemu ojcu i dzwoni do Cieleckiego. Ignaś nie potrafi pogodzić się z odejściem Igi. Michał obiecuje synowi, że o nią zawalczy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Jarek chce sprawdzić, czy Junior ma kłopoty. Niestety, zostaje zauważony przez Zawadę. Zdenerwowany mężczyzna stwierdza, że odtąd Bergowie nie mogą widywać się z jego synem. Wieczorem w mieszkaniu Janusza dochodzi do alkoholowej libacji. Chłopak zabiera telefon pijanemu ojcu, po czym dzwoni z prośbą o ratunek do... Cieleckiego. Chociaż Marta zdobyła dowody przeciwko Halickiemu, aktorki nie chcą zeznawać, bowiem zależy im na karierze. Zmieniają zdanie dopiero, gdy jedna z kobiet trafia z powodu działań reżysera do szpitala. Nie zamierzają pozwolić dłużej się niszczyć. Ignaś nie potrafi pogodzić się z odejściem Igi. Michał obiecuje synowi, że zawalczy o byłą narzeczoną. Wyznaje Przybysz swoje uczucia i proponuje wspólny wyjazd. Policjantka ma problem z podjęciem decyzji - zbyt wiele się wydarzyło.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...