Rodzinny interes 4: Szeptucha (179)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

Maciek poznaje podczas wizyty w salonie szeptuchę Irmę. Za jej sprawą porzuca studia, zgłębia też tajemnice medycyny ludowej i ziołolecznictwa. Witter dowiaduje się od Oskara, czyje dziecko nosi Ela.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Student medycyny Maciek poznaje podczas wizyty w salonie Bella Ella starszą od siebie kobietę, szeptuchę Irmę, i zakochuje się w niej bez pamięci. Za jej sprawą traci wiarę w sens swoich studiów i postanawia je porzucić. Jego rodzice są zdruzgotani. Na wsi Maciek pod czujnym okiem swej mentorki zgłębia tajemnice medycyny ludowej i ziołolecznictwa. Wkrótce jednak odkrywa, że zioła i zaklęcia wcale nie stanowią żadnego panaceum. Witter dowiaduje się od Oskara, czyje dziecko nosi Ela. Tymczasem rozpoczyna się akcja porodowa.

Występują

Twórcy

Ładuję...