Rodzinny interes 4: Ekspedientki (178)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat

W skrócie

W salonie pojawia się Marta, która po powrocie z Berlina szuka pracy. Oskar daje jej namiary na sklep znajomego. Witter i Jo odnoszą sukces w sprzedaży zabytkowych aut. Kobieta chce wyjechać do USA.

Oglądaj w telewizji

Czw 26.01 11:00
TV Pulslogo
Śr 1.02 3:00
TV Puls 2logo

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

W salonie pojawia się Marta, młoda i atrakcyjna kobieta, która po powrocie z Berlina szuka pracy. Oskar daje jej namiary na sklep swojego klienta. Marta dostaje posadę ekspedientki, a wkrótce budzi zainteresowanie jednego z klientów. Kiedy zostaje zaproszona na randkę, właściciel sklepu - przeciwny spoufalaniu się z klientami - okazuje swoje niezadowolenie. W dodatku oskarża Martę o kradzież. Witter i Jo odnoszą sukces w sprzedaży samochodów zabytkowych. Kobieta namawia aktora na wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Wierzy, że tam mogliby zarobić dużo więcej. Witter ma jednak wątpliwości. Na zakupach przypadkiem spotyka Elę, którą informuje o takiej możliwości. Fryzjerka nie okazuje entuzjazmu, mimo to życzy mu pomyślności. Aktor orientuje się, że jej relacje z Oskarem kwitną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...