Dzikie pszczoły (35)
(Agries melisses)
W skrócie
Martha nie pozwala Nestorasowi na kontakt z wnukiem. Agoritsa powtarza Annette rozmowę Konstantisa z Doukasem na temat sfałszowanego testamentu. Trwa przyjęcie zaręczynowe Nikiforosa i Assiminy.
Oglądaj w telewizji
Opis
Grecka wioska Diafani. Po śmierci ojca trzy siostry, Eleni (Maria Kitsou), Assimina (Elli Tringou) i Drosso (Danai Mihalaki) Stamiris, muszą skonfrontować się z miejscowym bogaczem Doukasem Sevastosem, który chce przejąć ich rodzinne gospodarstwo. By ocalić ziemię, najstarsza z dziewcząt, Eleni, decyduje się wyjść za syna potentata, Sergiosa. Wkrótce po ślubie dochodzi do tragicznych wydarzeń, które na zawsze zmieniają życie kobiet.
W tym odcinku
Martha nie pozwala Nestorasowi na kontakt z wnukiem. Thomas zrywa z Mirsini. Stwierdza, że relacja na tym poziomie już mu nie wystarcza. Agoritsa powtarza Annette rozmowę Konstantisa z Doukasem na temat testamentu ojca, który Doukas sfałszował. Annette postanawia zrobić wszystko, by dowiedzieć się prawdy. W domu Sevastosów trwa przyjęcie zaręczynowe Nikiforosa i Assiminy.
Występują




















