Teleman

Interwencja (3)

(Cry Wolf)

serial obyczajowy Finlandia/​Islandia/​Dania/​Szwecja/​Norwegia 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Lars orientuje się, że Holly ma bujną wyobraźnię. Zaczyna wątpić w jej wersję wydarzeń. Dziewczynie zależy na tym, by podnieść na duchu Theo. Pisze do matki, że chłopiec weźmie udział w treningu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

14-letnia Holly (Flora Ofelia Hofmann Lindahl) pisze esej do szkoły, w którym otwarcie przyznaje się, że jest ofiarą przemocy domowej. Szczegółowo opisuje, w jaki sposób ojczym znęca się fizycznie nad nią i jej młodszym bratem Theo (Noah Storm Otto). Sprawą interesuje się pracownik socjalny Lars Madsen (Bjarne Henriksen), który po spotkaniu z nastolatką błyskawicznie działa, by uwolnić Holly i Theo spod opieki tyrana. Rodzice dzieci wszystkiemu zaprzeczają i wnoszą do sądu własną sprawę przeciwko służbom społecznym. Lars ma tylko kilka tygodni, by znaleźć dowody obciążające ojczyma. Nie jest to jednak proste, kiedy pojawia się wiele wątpliwości co do prawdomówności rodziny.

W tym odcinku

Lars orientuje się, że Holly ma bujną wyobraźnię. Zaczyna wątpić w jej wersję wydarzeń. Dziewczynie bardzo zależy na tym, by podnieść na duchu Theo. Pisze do matki, że chłopiec weźmie udział w piłkarskim treningu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...