Teleman

Zobacz to!: Rodzinny interes 4: Tato (164)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anita i Kamil to nastoletni klienci salonu Bella Ella. Nie są zgodnym rodzeństwem. Ich wizyta w zakładzie jest burzliwa. Dziewczyna ma dobre relacje z ojcem. Twierdzi, że brat zazdrości im więzi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Anita i Kamil to nastoletni klienci salonu Bella Ella. Są niezbyt zgodnym rodzeństwem, dlatego wizyta w zakładzie przebiega burzliwie. Anita ma bardzo dobre relacje z ojcem i twierdzi, że brat zazdrości im więzi. Ojciec nastolatków pracuje jako kierowca ciężarówki i często nie ma go w domu. Podczas zagranicznych wyjazdów często koresponduje z córką. Dziewczyna jednak nie chce nikomu pokazywać ich SMS-ów. Mirella decyduje, że będzie przyjmować w warsztacie interesantów i zadba o dobre funkcjonowanie zakładu. Chce, by jej biurko stało w recepcji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...