Teleman

Zobacz to!: Rodzinny interes 4: Wina nieprzedawniona (162)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz opuścił zakład karny. Przychodzi do Bella Ella, by nieco poprawić wygląd przed powrotem do domu. Kiedy dociera na osiedle, spotyka go niemiła niespodzianka. W sprawę angażuje się Oskar.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Znajomy Oskara, Tomasz, to były skazaniec, który właśnie opuścił zakład karny. Przychodzi do Bella Ella, by nieco poprawić swój wygląd tuż przed powrotem do domu. Kiedy dociera na osiedle, spotyka go niemiła niespodzianka. W sprawę angażuje się Oskar. Z listu poleconego z KRS Wojtek dowiaduje się, że bilans roczny warsztatu nie został zaakceptowany, a jemu grozi grzywna. Odpowiedzialnością za błąd obarcza księgową. Sytuacja ta nie pozostaje bez wpływu na relację Violi z bliskimi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...