Teleman

Rodzinny interes 4: Kryzys męskości (165)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klient warsztatu spotyka znajomego z dawnych lat, Michała. Odkrywa, że kolega zajmuje się wychowywaniem dzieci, a rodzinę utrzymuje żona. Łukasz wysyła nauczycielowi pracę ściągniętą z sieci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Klient warsztatu, Krzysiek, spotyka znajomego z dawnych lat, Michała. Podczas wizyty u niego przekonuje się, że kolega zajmuje się wychowywaniem trojga dzieci, w tym poważnie chorego synka, podczas gdy jego żona, karierowiczka Joanna, zarabia na utrzymanie rodziny. Na jaw wychodzi, że Krzysiek miał już okazję kiedyś poznać kobietę. Mężczyźni postanawiają razem udać się na zakupy i do barbera, by zajął się wyglądem Michała. Łukasz opuszcza lekcje w szkole mimo zbliżającej się wielkimi krokami matury. Sebastian martwi się o kolegę. Duży wpływ na niego ma nowa dziewczyna. Za jej sprawą Łukasz wysyła poloniście pracę ściągniętą z internetu.

Występują

Twórcy

Ładuję...