Teleman

Malanowski i partnerzy: Kieszonkowe (30)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Aldona podejrzewa o kradzież swego 15-letniego syna Adriana. Detektywi trafiają do opuszczonej hali, gdzie Adrian z kolegą spotykają się z jakimś mężczyzną. Adrian się prostytuuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do biura agencji Malanowskiego zgłasza się Aldona Kryszek. Kobieta martwi się o swojego piętnastoletniego syna Adriana, którego podejrzewa o kradzież. Widziała bowiem w jego pokoju nową drogą komórkę, odtwarzacz muzyki i buty sportowe, których ani ona, ani jej mąż mu nie kupili. Detektywi śledząc chłopca i jego kolegę trafiają do opuszczonej hali, gdzie nastolatki spotykają się z tajemniczym mężczyzną. Wkrótce zdają sobie sprawę, że Adrian się prostytuuje i stąd ma pieniądze na drogie gadżety. Jego matka nie może w to uwierzyć.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...