Teleman

Zobacz to!: Rodzinny interes 4: Święty interes (161)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W drodze do nowej parafii psuje się samochód nietypowej pary - zakonnicy Maryli i księdza Sławka. Pechowcy trafiają do warsztatu Majewski i Wrzosek i proszą o naprawę ekskluzywnego auta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

W drodze do nowej parafii psuje się samochód pewnej nietypowej pary - zakonnicy Maryli i księdza Sławka. Duchowni trafiają do warsztatu Majewski i Wrzosek i proszą o naprawę ekskluzywnego auta. Bronek dowiaduje się, że para nie ma gdzie spać i oferuje im pomoc. Maryla i Sławek trafiają do zaprzyjaźnionego proboszcza, który często odwiedza warsztat. W trakcie wizyty dochodzi do wypadku. Poszkodowany proboszcz prosi, by ksiądz Sławek przejął jego obowiązki parafialne. Ta sytuacja nie odpowiada gospodyni Zofii. Majewscy zbliżają się do siebie coraz bardziej. Jola nie może się doczekać adopcji Dominika. Po wizycie w ośrodku stara się przekonać męża, by przyspieszyli proces adopcyjny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...