
W skrócie
Cordell Walker, Alex Cahill, Jimmy Trivette i Carlos Lopez wybierają się na wycieczkę. W miasteczku Alex natyka się na braci Trammel. Jeden z nich porywa Alex. Przyjaciele ruszają w pościg.
Oglądaj w telewizji
Opis
Serial sensacyjny, którego bohaterem jest niezłomny stróż prawa, Cordell Walker (Chuck Norris), zawsze spieszący na pomoc potrzebującym, nie bacząc na grożące mu niebezpieczeństwo. W jego misjach towarzyszy mu czarnoskóry przyjaciel James Trivette (Clarence Gilyard). Miłością jego życia jest pełna uroku prokurator, Alex Cahill (Sheree J. Wilson).
W tym odcinku
Cordell Walker, Alex Cahill, Jimmy Trivette i Carlos Lopez wybierają się razem na wycieczkę w góry. Przed wyruszeniem na szlak postanawiają zrobić zakupy w miasteczku. Alex natyka się na braci Trammel, którzy mieszkają w górach z dala od cywilizacji. Jeden z nich porywa Alex i zabiera ją do górskiej kryjówki, gdzie przetrzymywane są inne porwane kobiety. Walker, Trivette i Lopez wyruszają w pościg za braćmi Trammel. Po drodze czeka na nich wiele pułapek.
Występują







