Teleman

Zakochani po uszy 5 (379)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Radek, który jest świadkiem pocałunku Karoliny i Marcela, zrywa z ukochaną. Szuka pocieszenia u Kuby i Pauli. Tymczasem Tymon i Julita odkrywają, że flirtowali ze sobą w internecie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Radek, który jest świadkiem pocałunku Karoliny i Marcela, zrywa z ukochaną. Czuje, że świat mu się zawalił. Szuka pocieszenia u Kuby i Pauli. Marcel prosi byłą żonę o drugą szansę i zapewnia ją, że się zmienił. Zdjęcie, które Wojtek zrobił Hani i Michałowi, trafia na okładkę kolorowego magazynu. Tymczasem Tymon i Julita odkrywają, że flirtowali ze sobą w internecie i są ze sobą umówieni. Niestety dziewczyna pod wpływem koleżanek nie daje im szansy, by lepiej się poznali.

Występują

Twórcy

Ładuję...