Teleman

Rodzinny interes 4: Sklep obwoźny (163)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jo ma niegroźną kolizję w warsztacie. Witter jej pomaga. Kobieta proponuje wspólną kolację. Na spotkaniu fotografują się z maskotką tygrysa. Zdjęcie wywołuje sensację w gazetach plotkarskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

W niedużym mieszkaniu w bloku mieszka Henryk wraz z apodyktyczną matką Eugenią. Nic nie wskazuje na to, by wkrótce ten stan rzeczy się zmienił. Choć Henryk chciałby spotykać się z kobietami, jego próby podrywu nie przynoszą efektów. Nie napawa to nikogo optymizmem. Eugenia przekonuje syna, że powinien rzucić pracę w sklepie obwoźnym i znaleźć inne zatrudnienie, ten jednak stanowczo odmawia. Matka jest zaskoczona, postanawia ustalić, dlaczego syn się jej postawił. Jo ma niegroźną kolizję w warsztacie. Witter przychodzi jej z pomocą. By mu podziękować, Jo proponuje wspólną kolację. Na spotkaniu fotografują się wraz z ogromną maskotką tygrysa. Nazajutrz zdjęcie wywołuje sensację w gazetach plotkarskich. Dociera również do salonu i choć Ela usiłuje udawać, że jest jej to obojętne, Oskar szybko domyśla się prawdy. Dariusz Witter zaczyna rozumieć, że fryzjerka żywi do niego silne uczucia.

Występują

Twórcy

Ładuję...