Teleman

Zakochani po uszy 5 (378)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wściekły Radek dowiaduje się z mediów społecznościowych, że Marcel spędził wieczór u Karoliny. Czuje się oszukany. Dziewczynę dopadają wyrzuty sumienia. Jednocześnie mówi Oli, że ma mętlik w głowie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Wściekły Radek dowiaduje się z mediów społecznościowych, że Marcel spędził wieczór u Karoliny. Czuje się oszukany przez ukochaną. Dziewczynę dopadają wyrzuty sumienia. Jednocześnie wyznaje Oli, że ma mętlik w głowie i czasem trudno jej się oprzeć Marcelowi. Klara zaognia sytuację, zdradzając Radkowi, że Marcel spędził u Karoliny noc. Chłopak natychmiast wraca do Krakowa. Julita, przekonana, że to Wojtek podrywał ja przez aplikację randkową, zamierza powiedzieć o wszystkim Tosi. Kacper wpada w kamienicy na Sonię i jest nią zauroczony. Malwina i Tomek starają się o adopcję dziecka.

Występują

Twórcy

Ładuję...