Teleman

Zobacz to!: Rodzinny interes 4: Spirala (159)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mechanicy Dawid i Bronek widzą mężczyznę, który chce skoczyć z mostu. Udaje im się odwieść go od zamiaru popełnienia samobójstwa. Ocalony opowiada im o sobie i rodzinnych kłopotach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Mechanicy Dawid i Bronek widzą mężczyznę, który chce skoczyć z mostu. Udaje im się odwieść go od zamiaru popełnienia samobójstwa. Mężczyzna imieniem Piotr opowiada im o sobie. Ma malutkie dziecko, ale nawet dla niego nie chce mu się żyć. Kilka lat temu razem z żoną wzięli kredyt. Gdy Piotr stracił pracę, nie mieli z czego spłacać rat i wpadli w spiralę długów. Niedługo potem Piotr zjawia się w warsztacie. Spotyka tam kolegę z dzieciństwa, który opowiada, że ma bardzo bogatego ojca. Tymczasem Jadwiga i Justyna rozkręcają swoje biuro matrymonialne. Ambasada Miłości ma już sporo klientów, ale wśród nich kobiety wciąż nie znalazły partnerów dla siebie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...