Teleman

Zakochani po uszy 5 (377)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas gdy Radek jest na szkoleniu, Marcel stara się zbliżyć do Karoliny. Towarzyszy jej na wizycie lekarskiej i nie odstępuje jej na krok. Kuba zauważa, że dawni partnerzy spędzają razem czas.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Podczas gdy Radek jest na szkoleniu, Marcel stara się zbliżyć do Karoliny. Towarzyszy byłej żonie na wizycie lekarskiej i nie odstępuje jej na krok. Kuba zauważa, że dawni partnerzy spędzają razem dużo czasu. Julita jest wściekła z powodu nieudanej randki z nieznajomym z internetu. Dziewczyny z kliniki, chcąc poprawić jej humor, zabierają ją do klubu go-go. Tam Julita dochodzi do wniosku, że flirtowała w sieci z Wojtkiem. Tymczasem on startuje w konkursie fotograficznym i przechodzi do kolejnego etapu. Musi dostarczyć portret zakochanej pary. Pozują mu Hanka i Michał.

Występują

Twórcy

Ładuję...