Teleman

Zobacz to!: Rodzinny interes 4: Choroba miłości (156)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W salonie zjawiają się kuracjuszki sanatorium. Zapraszają Jadwigę na tańce i masaż. Dawid zamierza się oświadczyć. Dokonuje odkrycia, które sprawia, że wieczór przebiega inaczej, niż planował.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

W salonie piękności zjawiają się kuracjuszki pobliskiego sanatorium, Lusia i Wercia. Zapraszają Jadwigę do siebie na tańce i masaż. Kobieta obiecuje przyjść, ponieważ sądzi, że sanatorium to idealne miejsce na reklamę nowo otwartego biura matrymonialnego. Wieczorem Jadwiga bardzo dobrze się bawi na dancingu. Z tym większym zdziwieniem następnego dnia przyjmuje niepokojące wieści o tym, co się wydarzyło w sanatorium. Tymczasem Dawid zamierza oświadczyć się Ewie. Dokonuje jednak odkrycia, które sprawia, że wieczór przebiega inaczej, niż planował.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...