Teleman

Trudne sprawy | sezon 17 odc. 857: Młoda pracownica ochrony zostaje przeniesiona

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Katarzyna pracuje w firmie ochroniarskiej w Elblągu. Z niewyjaśnionych powodów zostaje przeniesiona do Biskupca. Kobieta nie widzi tam perspektyw na rozwój, w dodatku traci dużo czasu na dojazdy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Katarzyna Małecka pracuje w firmie ochroniarskiej w Elblągu. Kobieta kocha swoją pracę, ma dobre relacje z kolegami i troskliwego chłopaka Jarka. Wszystko się zmienia, gdy z niewyjaśnionych powodów zostaje przeniesiona do jednostki w Biskupcu. Kobieta nie widzi tam dla siebie perspektyw na rozwój, w dodatku traci bardzo dużo czasu na dojazdy. Od swojej koleżanki z Elbląga dowiaduje się, że rzekomo w poprzednim miejscu pracy zrobiła coś, co zostało negatywnie ocenione przez przełożonych. Tymczasem jej ukochany słyszy pogłoski, jakoby powodem przeniesienia był rzekomy romans Kasi z kolegą. Chociaż dziewczyna wszystkiego się wypiera, Jarek nie chce jej słuchać i wyprowadza się. Kasia postanawia za wszelką cenę dotrzeć do źródła plotek.

Zobacz także

Ładuję...