Teleman

Malanowski i partnerzy: Fucha na boku (6)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Martyna prosi detektywów o odnalezienie męża, który nie wrócił z Hamburga. Okazuje się, że w ogóle nie pojechał do Niemiec, a ze wspólnego konta zniknęły pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

W biurze agencji Malanowskiego zjawia się Martyna Nawrocka, która prosi detektywów, by odnaleźli jej zaginionego męża Tomasza. Mężczyzna nie wrócił z delegacji do Hamburga, co wzbudziło podejrzenia jego żony. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że Tomasz wcale nie pojechał do Niemiec. Niebawem okazuje się, że ze wspólnego konta Nawrockich zniknęły pieniądze. Wszystko wskazuje na to, że Tomasz postanowił zostawić swoją żonę. Po rozmowie ze współpracownikami mężczyzny z komisu samochodowego detektywi podejrzewają, że Tomasz i jego koledzy mogą być zamieszani w handel kradzionymi samochodami.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...