Dzikie pszczoły (23)
(Agries melisses)
W skrócie
Nikiforos udziela matce reprymendy, gdy słyszy, jak traktuje ona Assiminę. Burmistrz szuka sposobu na pozbycie się Lambrosa. Zleca odnalezienie w bibliotece szkolnej nieodpowiednich pozycji.
Oglądaj w telewizji
Opis
Grecka wioska Diafani. Po śmierci ojca trzy siostry, Eleni (Maria Kitsou), Assimina (Elli Tringou) i Drosso (Danai Mihalaki) Stamiris, muszą skonfrontować się z miejscowym bogaczem Doukasem Sevastosem, który chce przejąć ich rodzinne gospodarstwo. By ocalić ziemię, najstarsza z dziewcząt, Eleni, decyduje się wyjść za syna potentata, Sergiosa. Wkrótce po ślubie dochodzi do tragicznych wydarzeń, które na zawsze zmieniają życie kobiet.
W tym odcinku
Nikiforos udziela matce ostrej reprymendy, kiedy słyszy, jak traktuje ona Assiminę. Mirsini stara się przejść do porządku dziennego nad zachowaniem syna. Burmistrz zgodnie z poleceniami Doukasa szuka czegoś, co pozwoliłoby mu się pozbyć Lambrosa. Każe sierżantowi przejrzenie biblioteki szkolnej celem znalezienia tam pozycji nieodpowiednich dla młodzieży. Część mieszkańców w nadziei na lepsze życie stara się wpłynąć na Eleni w sprawie sprzedaży ziemi.
Występują




















