Teleman

Zobacz to!: Rodzinny interes 4: W imię miłości (155)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klientka salonu, Marzena, podejrzewa, że jej mąż ma białaczkę. Znalazła bowiem w jego rzeczach broszury opisujące procedurę leczenia tej choroby. Fryzjerki namawiają ją, by porozmawiała z partnerem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Klientka salonu, Marzena, podejrzewa, że jej mąż Alek jest chory na białaczkę, lecz trzyma to przed nią w tajemnicy. Znalazła bowiem w jego rzeczach broszury opisujące procedurę leczenia tej choroby. Fryzjerki namawiają ją, by porozmawiała z mężem. Skonfrontowany z odkryciem Marzeny Alek zaprzecza, jakoby był chory. Marzena jednak nie jest w stanie mu uwierzyć. Jadwiga wspiera kobietę w małym śledztwie. Ela odkrywa, że Oskar zamierza zmierzyć się z Mefistem. Postanawia go przekonać, by odpuścił.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...