Teleman

Rodzinny interes 4: Rozwód (158)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do warsztatu przyjeżdża prawnik Marcin wraz ze swoim klientem. Ma przeprowadzić sprawę rozwodową. Na miejsce przychodzi też Doris. Jest córką mężczyzny, który otworzył konkurencyjny warsztat.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Do warsztatu przyjeżdża młody prawnik Marcin wraz ze swoim klientem Przemkiem. Marcin ma przeprowadzić rozwód Przemka, który twierdzi, że jego żona, Marta, go zdradza. Wkrótce wychodzi na jaw, że prawda jest inna. Na miejsce przychodzi też Doris. Okazuje się ona córką mężczyzny, który otworzył warsztat samochodowy w pobliżu. Dziewczyna szybko udowadnia Sebastianowi, że zna się na naprawach aut, a punkt usługowy jej ojca stanowi ogromną konkurencję dla warsztatu Wojtka.

Występują

Twórcy

Ładuję...