Teleman

Trudne sprawy | sezon 17 odc. 856: Praca jako pomoc domowa u bogatego małżeństwa

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pielęgniarka Monika traci pracę w wyniku redukcji etatów. Ponieważ samotnie wychowuje 6-letniego Kamila, musi znaleźć posadę na pół etatu. Zatrudnia się jako opiekunka do dzieci u bogatej pary.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Pielęgniarka Monika Cieplińska jest samotną matką. Pewnego dnia kobieta traci pracę w wyniku redukcji etatów. Ponieważ jest jedyną opiekunkę 6-letniego Kamila, musi znaleźć posadę na pół etatu. Może liczyć tylko na swoją matkę, Beatę. W końcu Monika znajduje zatrudnienie jako opiekunka do dzieci u bogatej pary - Angeliki i Wiktora Muszyńskich. Początkowo jest zachwycona. Wszystko się zmienia, gdy poznaje swoją poprzedniczkę, Renatę. Ta ostrzega ją przed pracodawcami. Bardzo szybko okazuje się, że Renata miała rację. Na domiar złego po przeproacowanym miesiącu Monika nie otrzymuje wynagrodzenia.

Zobacz także

Ładuję...