Teleman

Zakochani po uszy 5 (375)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kiedy Radek deklaruje chęć zrobienia testu na ojcostwo, Samanta boi się, że prawda wyjdzie na jaw, a wówczas ona straci kontrakt reklamowy. Zastraszony przez bandytów Iwo przeprasza Tamarę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Kiedy Radek deklaruje chęć zrobienia testu na ojcostwo, Samanta boi się, że prawda wyjdzie na jaw, a wówczas ona straci kontrakt reklamowy. Zastraszony przez bandytów Iwo przeprasza Tamarę. Odpowiedzialny za ten zwrot wydarzeń Tymon flirtuje w sieci z nieznajomą dziewczyną. Nie wie, że to Julita z kliniki stomatologicznej, która w rzeczywistości go nie znosi. Marcel knuje intrygę, by pozbyć się Radka na kilka dni z kliniki. Wkrótce rywal otrzymuje propozycję kursu stomatologicznego w Poznaniu.

Występują

Twórcy

Ładuję...