Teleman

Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3263

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jarek zjawia się w szkole Juniora. Zawada nie życzy sobie, by spotykał się z jego synem. Nadchodzi dzień pogrzebu Lidki. Janka wspierają Zimińscy i koledzy z klasy. Bella wyznaje mu miłość.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Ojciec zapewnia Elizę, że sprawdził Janusza i nie znalazł niczego niepokojącego. Jarek zjawia się w szkole chłopca, by obejrzeć jego prezentację. To denerwuje Zawadę, który nie życzy sobie spotkań Bergów z synem, o czym przypomina młodemu Bergowi. Wieczorem Cielecki płaci mężczyźnie za pomyślne zrealizowanie ich planu. Daria przedstawia szefowi nową propozycję, dzięki której naprawi jego zespół. W tej samej chwili do gabinetu Bartkowiaka wchodzi Paula, partnerka Adama. Mówi, że Namysłowski przysłał ją, żeby pomogła Dziedzicównie. Przełożony jest rozczarowany, a sama zainteresowana - zdenerwowana. Co gorsza, Paula ją poniża. Nadchodzi dzień pogrzebu Lidki. Zimińscy są przy Janku. Na cmentarzu pojawia się też cała klasa nastolatka. Bella próbuje go pocieszyć, dzieląc się wspomnieniem o tragicznej śmierci ojca. Wyznaje mu miłość i tym samym daje cel w życiu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...