Teleman

Zobacz to!: Rodzinny interes 4: W imię wiary (154)

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klementyna przyjeżdża do warsztatu fiatem pobłogosławionym przez samego Jana Pawła II. Jadwiga w ramach swojego nowego matrymonialnego biznesu poszukuje partnera dla owdowiałej Hanny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pracownicy warsztatu Majewski i Wrzosek i salonu piękności Bella Ella mają ręce pełne roboty. Oba te zakłady odwiedzają klienci, często zmagający się z rozmaitymi problemami osobistymi. Traf chce, że mechanicy i fryzjerki często zostają zaangażowani w te zawikłane historie. A przecież sami mają wiele na głowie. Jola (Marta Zgutczyńska) zastanawia się, jaką decyzję podjąć w sprawie charakteru relacji z niewiernym Wojtkiem (Marek Krupski). Ela (Katarzyna Taracińska-Badura), uwikłana w romans z Dariuszem Witterem (Dariusz Kordek), również ma przed sobą ogromny dylemat. Bronek (Roman Szczeblewski) cieszy się, że ukochana przyjęła jego oświadczyny. Nie wiadomo jednak, jak ten krok wpłynie na relacje z Dawidkiem (Patryk Janas). Oscar (Artur Jasiński) skrzętnie skrywa pewną tajemnicę. Wkrótce jednak wychodzi ona na jaw... Viola (Magdalena Modra-Krupska) i Lena (Mia Krupska) rozpoczynają nowe życie. W czwartym sezonie wszystkich bohaterów czekają liczne przygody.

W tym odcinku

Religijna starsza pani, Klementyna, przyjeżdża do warsztatu fiatem pobłogosławionym przez samego Jana Pawła II. Zleca mechanikom naprawę, której ci niechętnie się podejmują ze względu na ogólny stan auta. Klementyna śpieszy się z wizytą niedawno narodzonego wnuczka. Chce go pobłogosławić, ponieważ jej zięć nie zamierza chrzcić dziecka. Jadwiga w ramach swojego nowego matrymonialnego biznesu poszukuje partnera dla owdowiałej Hanny. To jej córka zgłosiła się do Ambasady Miłości. Młoda kobieta narzeka, że matka mogłaby jeszcze ułożyć życie. Mimo iż Wojtek nie jest przekonany do pomysłu adopcji dziecka, jedzie z Jolą do ośrodka adopcyjnego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...