Teleman

Trudne sprawy | sezon 17 odc. 855: Początkująca pracownica

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Halina Zdrojewska po długim okresie wychowawczym ma problem z powrotem do pracy. W końcu dostaje posadę. Część kolegów z zespołu, do którego trafiła, nie ukrywa, że chce się jej pozbyć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Halina Zdrojewska po długim okresie wychowawczym ma problem z powrotem do pracy. Aby nie stracić świadczeń, postanawia wziąć udział w proponowanym przez urząd szkoleniu zawodowym. W końcu dostaje posadę. Część kolegów z zespołu, do którego trafiła, nie ukrywa, że chce się jej pozbyć. Kobieta jest ofiarą szykan, a nawet znęcania się fizycznego. Mimo wszystko nie zamierza się poddać. Wtedy jeden z prześladowców, Adam, podrzuca jej ukradzioną klientowi rzecz. Halina zostaje zwolniona. Postanawia udowodnić swoją niewinność w sądzie pracy.

Zobacz także

Ładuję...