Teleman

Zakochani po uszy 5 (374)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bartek i Michał są przekonani, że Hania i Daniel muszą szybko wyjaśnić nieporozumienie, do którego między nimi doszło. Klara knuje kolejną intrygę. Chce, aby Samanta powiedziała Radkowi o ciąży.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Bartek i Michał są przekonani, że Hania i Daniel muszą jak najszybciej wyjaśnić nieporozumienie, do którego między nimi doszło. Kiedy dziewczyna jest gotowa na rozmowę z ukochanym, pani Jola pokazuje jej zdjęcia, na których Daniel trzyma w objęciach Elizę, co tylko pogarsza sytuację. Tymczasem Klara knuje kolejną intrygę. Chce, aby Samanta powiedziała Radkowi o ciąży. Chłopak decyduje się zrobić test na ojcostwo. Iwo dowiaduje się o złamaniu umowy przez Bartka i zaczyna szantażować Tamarę. Chcąc pomóc bratu, Tymon nasyła na Iwa bandytów.

Występują

Twórcy

Ładuję...