Teleman

Strażnik Teksasu | sezon 9 odc. 20: W świecie ciszy

(Walker, Texas Ranger: Without a Sound)

serial sensacyjny USA 2000
zdjęcie

W skrócie

Strażnik Gage usiłuje przeszkodzić złodziejom samochodów. Dochodzi do wypadku - eksploduje bak z benzyną i Gage traci słuch. Dla szefa mafii jest on nadal niebezpieczny. Postanawia go zabić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W kolejnej serii niezłomny stróż prawa, Cordell Walker (Chuck Norris), wciąż spieszy na pomoc potrzebującym, nie bacząc na niebezpieczeństwo. W jego misjach towarzyszy mu czarnoskóry przyjaciel James Trivette (Clarence Gilyard). Miłością życia Walkera jest pełna uroku prokurator, Alex Cahill (Sheree J. Wilson).

W tym odcinku

Strażnik Gage usiłuje przeszkodzić złodziejom, kradnącym luksusowe samochody. W trakcie interwencji dochodzi do tragicznego wypadku. W jednym z samochodów eksploduje bak z benzyną, wskutek czego znajdujący się w pobliżu Gage traci słuch. Koledzy starają się wyręczyć go w wykonywaniu obowiązków i pomagają mu w rehabilitacji. Tymczasem szef samochodowej mafii zdaje sobie sprawę, że Gage jest jedyną osobą, która może zidentyfikować jego ludzi. Decyduje więc, że należy wyeliminować zagrożenie i zabić strażnika.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...