Teleman

Dlaczego ja?: Karuzela uczuć (507)

serial paradokumentalny Polska 2014  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

39-latka z dwojgiem dzieci poznaje kierowcę TIR-a. Zostawia dla niego rodzinę. Nowy związek nie przechodzi jednak próby czasu i kobieta wraca do domu. Wierzy, że bliscy wybaczą jej błąd.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejny sezon serialu opowiadającego o ludziach dotkniętych przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Towarzyszące życiu zbiegi okoliczności w jakimś sensie wyrzuciły ich poza nawias społeczeństwa. Każdy odcinek oparty jest na historii, która wydarzyła się na-prawdę.

W tym odcinku

Pewnego dnia Kornelia zamężna 39-letnia okulistka z dwojgiem dzieci, poznaje 40-letniego kierowcę TIR-a, Marcina. Stwierdza, że żaden mężczyzna nie pociągał jej tak jak on. Ponieważ jej małżeństwo trwa nadal jedynie ze względu na córkę i syna, postanawia zaryzykować. Rodzice nie pojmują jej decyzji, a mąż Aleksander robi wszystko, by 12-letni Eryk i 14-letnia Hania znienawidzili matkę. Związek kobiety, piętnowany przez całe otoczenie, nie przechodzi próby i Kornelia wraca do rodziny. Myli się, licząc na to, że bliscy wybaczą jej życiowy błąd.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...