101 gadżetów motoryzacyjnych (7/8)

W skrócie
Grzegorz Duda przetestuje wyświetlacz typu head up display. Sprawdzi działanie grawitacyjnego uchwytu na telefon. Zaprezentuje dywaniki, które mogą stanowić alternatywę dla gumowych korytek.
Oglądaj w telewizji

Opis
Podczas jazdy samochodem przydają się czasami różnego rodzaju akcesoria, które nie tylko umilają i ułatwiają podróż, ale czasami potrafią nas również uratować z opresji. Grzegorz Duda zaprezentuje i przetestuje najnowsze gadżety związane ze światem motoryzacji oraz oceni ich przydatność i bezpieczeństwo dla użytkownika. Prowadzący doradzi w jakie akcesoria warto zainwestować, a które są jedynie stratą pieniędzy.
Grzegorz Duda przetestuje wyświetlacz typu head up display czerpiący dane z OBD albo GPS. Na torze Kielce sprawdzi natomiast działanie grawitacyjnego uchwytu na telefon. Zaprezentuje dywaniki imitujące skórzane, które mogą stanowić alternatywę dla gumowych korytek i miernik lakieru potrafiący wykryć warstwę ocynku pod lakierem. Na koniec przekona się o przydatności dodatkowego zagłówka podtrzymującego szyję.