Na ratunek 112: Dziewczyna zatruwa się ozonem z jonizatora / Majsterkowicz przykleja się do regału (35)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Sławek urządza w piwnicy warsztat. Przypadkowo przykleja sobie rękę do regału. Kasia spędza długie godziny przy komputerze. Pożycza od sąsiadki tabletki na ból głowy. Zaczyna źle się czuć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Sławek urządził sobie w piwnicy warsztacik, zastawiony po sufit różnymi sprzętami. Schodzi do piwnicy, kiedy okazuje się, że nie ma światła. Po ciemku sprawdza drugi włącznik i przez przypadek zrzuca na podłogę pojemnik, z którego wylewa się jakaś gęsta substancja. Nieopatrznie dotyka jej ręką, po czym łapie regał. Okazuje się, że mężczyzna przykleił się do mebla. Kasia studiuje i spędza długie godziny przy komputerze pisząc pracę magisterską. Boli ją głowa, ale nie ma w domu żadnego środka przeciwbólowego, więc odwiedza sąsiadkę Agatę i pożycza od niej tabletki. Jakiś czas później Agata zagląda do Kasi, by zobaczyć jak ta się czuje. Zastaje koleżankę w złym stanie, dziewczyna ma sucho w gardle, słania się na nogach. Agata dzwoni pod 112.

Zobacz także

Ładuję...