Teleman

Zakochani po uszy 5 (373)

telenowela Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bartek i Tamara w końcu są razem. Zachęcony tym Antek stara się zeswatać Michała i Hankę, ale ten pomysł nie jest najlepszy. Okazuje się bowiem, że Daniel jest szaleńczo zakochany w dziewczynie.

Oglądaj w telewizji

Pon 26.07 7:20
TVN 7logo

Opis

Szczęście Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer) zostaje zburzone po tragicznym wypadku. Młoda pani weterynarz zostaje sama z dziećmi i musi stawić czoła nowej rzeczywistości. Sylwia (Kamila Kamińska) po wyjściu z więzienia próbuje ułożyć sobie życie. Rozpoczyna pracę w kancelarii prawniczej. Problem w tym, że bardzo trudno będzie jej odzyskać zaufanie innych. Los kolejny raz stawia również na jej drodze Michała (Jędrzej Hycnar), przed którym skrywa ona tajemnicę. Soni (Pola Błasik) ciężko jest pogodzić się z faktem, że Bartek (Mateusz Mosiewicz) jest zakochany w innej. Mężczyzna jest rozdarty pomiędzy zobowiązaniami wobec dawnej ukochanej a uczuciami do Tamary (Monika Kaleńska). Tymczasem w klinice stomatologicznej pojawiają się nowi lekarze: Karolina (Anna Karczmarczyk) i Radek (Piotr Nerlewski).

W tym odcinku

Bartek i Tamara w końcu są razem, zakochani i szczęśliwi. Zachęcony tym Antek stara się zeswatać Michała i Hankę, ale ten pomysł nie jest najlepszy. Okazuje się bowiem, że Daniel jest szaleńczo zakochany w dziewczynie. Michał radzi przyjaciółce, aby spróbowała wyjaśnić z byłym partnerem wszelkie nieporozumienia. Tymczasem przez kłopoty sercowe Daniel zaniedbuje pracę i grozi mu zwolnienie z kancelarii. Eliza namawia chłopaka na wyjście do klubu. Pani Jola robi im z ukrycia zdjęcia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...