Na ratunek 112: Domowa kwarantanna (505)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Paweł jest zawodowym kierowcą. Wybuch epidemii koronawirusa zastaje go za granicą. Gdy rząd wprowadza obostrzenia, wraca do domu, by spędzić ten trudny czas z rodziną. W drzwiach wita go teściowa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Paweł jest zawodowym kierowcą. Wybuch epidemii koronawirusa zastaje go za granicą. Gdy rząd wprowadza obostrzenia, mężczyzna wraca do domu, by spędzić ten trudny czas z żoną i córką. W drzwiach jednak wita go teściowa. Krystyna informuje zięcia, że teraz rodzina powinna trzymać się razem, dlatego ona i jej mąż postanowili wprowadzić się do córki. Teść obawia się, że Paweł jest nosicielem koronawirusa. Każe mu spędzić dwa tygodnie na kwarantannie - w namiocie. Kierowca nie zamierza na to przystać. Między nim a teściem narasta konflikt.

Zobacz także

Ładuję...