Bez litości: Braterstwo

(True Justice: Brotherhood)

serial sensacyjny Kanada/​USA 2011
zdjęcie

W skrócie

W Seattle narasta konflikt pomiędzy jakuzą a gangiem meksykańskim. Rander i Sarah wdają się w bójkę z braćmi Yamazaki. Przed zemstą powstrzymuje jakuzę tylko spór z Meksykanami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elijah Kane (Steven Seagal) stoi na czele tajnego zespołu, który walczy z przestępczością w północno-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W skład jego ekipy wchodzi zastępczyni Juliet (Meghan Ory) i dopiero zbierający doświadczenie Andre (William 'Big Sleeps' Stewart) oraz Radner (Warren Christie). Cała formacja słynie ze stosowania najróżniejszych środków i naginania prawa, aby powstrzymywać organizacje przestępcze. Wkrótce do drużyny dołącza nowa policjantka, Sarah (Sarah Lind), który staje przed trudnym zadaniem zaadaptowania się w niezwykłym zespole.

W tym odcinku

W Seattle narasta konflikt pomiędzy jakuzą a meksykańskim gangiem MS-13. Sytuację zaogniają Rander i Sarah, którzy odwiedzają nielegalne kasyno dalekowschodnich gangsterów i wdają się w bójkę z braćmi Yamazaki. Jakuza poprzysięga zemstę na funkcjonariuszach, ale przed atakiem powstrzymuje ich wciąż nierozwiązany spór z Meksykanami. Tymczasem do Kane'a zgłaszają się antyterroryści. Dawny znajomy Elijaha, Leroy Jacobs, wtargnął do jednego z banków z bronią i wziął zakładników.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...