Na ratunek 112: Ciąża wysokiego ryzyka (504)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Małgorzacie do pełni szczęścia brakuje dziecka. Po kilku miesiącach starań cieszy się na widok pozytywnego wyniku testu ciążowego. Kobieta źle znosi swój odmienny stan. Okazuje się, że cierpi na raka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Małgorzata ma dobrą pracę, elegancki dom i kochającego męża. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko dziecka. Po kilku miesiącach starań cieszy się na widok pozytywnego wyniku testu ciążowego. Kobieta jednak bardzo źle znosi swój odmienny stan. Okazuje się, że cierpi na raka żołądka. Para nie wie, co robić - usunąć ciążę i jak najszybciej rozpocząć leczenie czy też poczekać do dnia narodzin dziecka. Gosia nie potrafi podjąć decyzji. Tymczasem jej samopoczucie pogarsza się. Przerażona dzwoni pod numer 112.

Zobacz także

Ładuję...