Na ratunek 112: Mężczyzna próbuje przemycić narkotyki w żołądku (418)

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Tomasz i jego żona idą do przyjaciół, Adama i Magdy. Mężczyźni byli wspólnikami. W trakcie kolacji Adam daje koledze bilety do Brazylii. Ten nie chce ich przyjąć, partnerka jednak nie ma skrupułów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Tomasz Ruczaj i jego żona Agata idą na kolację do przyjaciół, Adama i Magdy. Mężczyźni byli kiedyś wspólnikami w interesach, w pewnym momencie Tomasz jednak stwierdził, że ich firma nie ma szans na sukces i odsprzedał udziały przyjacielowi. W trakcie kolacji Adam daje Tomkowi w prezencie dwa bilety lotnicze do Brazylii. Mężczyzna nie chce przyjąć prezentu, jego żona jednak nie ma takich skrupułów. Parę ma odwieźć na lotnisko kuzyn Tomka, Damian. Sugeruje on krewnemu, że można zarobić duże pieniądze, przewożąc z Rio de Janeiro do Warszawy pewien przedmiot. Tomasz domyśla się, że chodzi o narkotyki i odmawia. Następnego dnia Agata pokazuje mężowi artykuł na portalu internetowym, w którym opisane są sukcesy Adama. Mężczyzna nie potrafi zapanować nad zazdrością. Oznajmia Damianowi, że przyjmuje jego propozycję.

Zobacz także

Ładuję...