Na ratunek 112: Drony tylko dla dorosłych (494)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Alicja wychowuje Stasia. Próbuje zachować dobre relacje z byłym partnerem dla dobra syna, ale nie jest to łatwe. Michał nie potrafi zaakceptować stylu życia Alicji, która jest fanką ezoteryki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Alicja wychowuje 8-letniego Stasia. Kobieta rok wcześniej rozwiodła się. Próbuje zachować dobre relacje z byłym partnerem dla dobra syna, ale nie jest to łatwe. Michał nie potrafi zaakceptować stylu życia Alicji, która jest fanką ezoteryki, i często krytykuje proponowane przez nią produkty żywnościowe. Mężczyzna uważa również, że była żona jest nieodpowiedzialna. Michałowi nie podoba się też nowy partner Alicji, bioenergoterapeuta Jarek. Niebawem kobieta urządza przyjęcie urodzinowe dla swojego syna. W trakcie zabawy mężczyźni rywalizują o zainteresowanie Stasia. Dochodzi do wypadku.

Zobacz także

Ładuję...