Bez litości: Zabójcza sprawiedliwość

(True Justice: Lethal Justice: Part 1)

serial sensacyjny Kanada/​USA 2011
zdjęcie

W skrócie

W Seattle zbliżają się wybory. Ekipa Kane'a wpada na trop organizacji rasistowskiej, która chce zwyciężyć wszelkimi środkami. Rozpracowuje ją Radner. W mieście zaczyna grasować snajper...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Elijah Kane (Steven Seagal) stoi na czele tajnego zespołu, który walczy z przestępczością w północno-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. W skład jego ekipy wchodzi zastępczyni Juliet (Meghan Ory) i dopiero zbierający doświadczenie Andre (William 'Big Sleeps' Stewart) oraz Radner (Warren Christie). Cała formacja słynie ze stosowania najróżniejszych środków i naginania prawa, aby powstrzymywać organizacje przestępcze. Wkrótce do drużyny dołącza nowa policjantka, Sarah (Sarah Lind), który staje przed trudnym zadaniem zaadaptowania się w niezwykłym zespole.

W tym odcinku

Elijah Kane ratuje nastoletnią Afroamerykankę z rąk białych gwałcicieli. Obaj mężczyźni mają nazistowskie tatuaże. Napastnicy zostają zatrzymani przez policję. Niestety prokurator Clayton (Tia Carrere) nie jest w stanie udowodnić im winy i rasiści wychodzą na wolność. Juliet bardzo przeżywa niepowodzenie, ponieważ sama przed laty padła ofiarą napaści na tle seksualnym. Detektyw postanawia dopilnować, by sprawcy trafili za kratki. Tymczasem śledczy z zespołu Kane'a trafiają na trop zorganizowanej grupy przestępczej, do której należą dwaj gwałciciele. Okazuje się, że organizacja zmierza do przywrócenia segregacji rasowej. Zadanie rozpracowania grupy dostaje Radner. W Seattle zbliżają się wybory. W mieście zaczyna grasować snajper. Głównym podejrzanym jest Bird, dawny towarzysz broni Kane'a, cierpiący na zespół stresu pourazowego. Tylko Elijah wie, co naprawdę dzieje się w umyśle tego weterana, i jako jedyny wierzy w niewinność byłego kompana z pola walki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...