Na ratunek 112: Strażnik kalorii (493)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Kornelia i jej przyjaciółka biorą udział w castingu do sesji zdjęciowej. Kiedy pierwsza z nich zostaje odrzucona, dochodzi do wniosku, że jest za gruba. Zaczyna dietę. Decyduje się też na liposukcję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Kornelia wynajmuje mieszkanie ze swoim bratem Olkiem. Dziewczyna wraz z przyjaciółką Oliwią uczęszcza na kurs modelingu. Dziewczyny biorą udział w castingu do prawdziwej sesji zdjęciowej. Kornelia zostaje odrzucona. Dziewczyna źle znosi porażkę i uważa, że Oliwia, której udało się przejść dalej, lituje się nad nią. Kornelia dochodzi do wniosku, że została odrzucona, ponieważ jest za gruba. Zaczyna restrykcyjną dietę. Dziewczyna, w tajemnicy przed bratem i przyjaciółkę, decyduje się też na liposukcję.

Zobacz także

Ładuję...