Na ratunek 112: Adwokat (492)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Marta jest odnoszącym sukcesy adwokatem. Kobieta kupuje dom na przedmieściach. Wkrótce potem zakochuje się w swoim kliencie - biznesmenie Grzegorzu, którego broni w sprawie o pobicie byłej partnerki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Marta jest odnoszącym sukcesy adwokatem. Kobieta kupuje elegancki dom na przedmieściach. Wkrótce potem zakochuje się w swoim kliencie - biznesmenie Grzegorzu, którego broni w sprawie o pobicie byłej partnerki. Niebawem w życiu kobiety zaczynają się dziać dziwne rzeczy - otrzymuje SMS-y z groźbami, ktoś także niszczy jej auto. Marta przypadkowo odkrywa, że Grzegorz zamontował w jej domu kilka kamerek. Na jednym z nagrań widzi byłą partnerkę swojego ukochanego, na innym siebie odbierającą głuche telefony i obraźliwe SMS-y. Uświadamia sobie, że Grzegorz jest psychopatą. Przerażona dzwoni pod 112.

Zobacz także

Ładuję...