Na ratunek 112: Gdy syn jest dilerem (491)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Łucja wychowuje nastoletniego Norberta. Odkrywa u syna drogie gadżety, na które nie dała mu pieniędzy. Jej partner podejrzewa, że chłopak handluje narkotykami. Oburzona kobieta chce z nim zerwać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Rozwiedziona Łucja samotne wychowuje nastoletniego Norberta. Kobieta od kilku miesięcy spotyka się z ojcem Malwiny, Adamem. Zaprasza oboje na urodziny Norberta. Kobieta daje synowi w prezencie wymarzony telefon, jednak chłopak wcale się nie cieszy. Niebawem Łucja odkrywa, że syn wszedł w posiadanie drogich gadżetów, na które ona nie dała mu pieniędzy. Adam podejrzewa, że Norbert handluje narkotykami. Oburzona Łucja zastanawia się nad zerwaniem z partnerem. Niebawem jednak znajduje narkotyki w rzeczach syna.

Zobacz także

Ładuję...