Na ratunek 112: Układ (490)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po stracie pracy Krzysztof zaczyna nadużywać alkoholu i zaniedbywać swoją żonę. Załamana kobieta wdaje się w romans z jego przyjacielem. Gdy postanawia zakończyć ten związek, kochanek ją szantażuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Krzysztof traci posadę redaktora naczelnego uznanego w branży pisma o tematyce ekonomicznej. Mężczyzna nie radzi sobie z problemami, zaczyna nadużywać alkoholu i zaniedbywać swoją żonę Marzenę. Załamana kobieta wdaje się w romans z najlepszym przyjacielem męża, Przemkiem. Gdy postanawia zakończyć ten związek, kochanek zaczyna ją szantażować. Wychodzi na jaw, że Przemek jest zakochany w Marzenie od czasów studenckich i nie ma zamiaru jej tracić. Jeśli kobieta z nim zerwie, powie o wszystkim Krzyśkowi. Kobieta przechodzi załamanie nerwowe.

Zobacz także

Ładuję...