Teleman

Na Wspólnej | sezon 19 odc. 3250

serial obyczajowy Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bergowie nie wiedzą, jak powiedzieć Juniorowi, że ojciec podjął walkę o opiekę nad nim. Mikołaj jest zazdrosny o czekające Martę ciekawe wyzwania, związane z jej angażem do sztuki teatralnej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Anastazja szykuje się na spotkanie z księdzem Olkiem. Kiedy duchowny przybywa pod jej dom, widzi, jak ojciec nagabuje wracającego do Trzcińskiej Sebastiana. Próbuje zabrać synowi pieniądze. Kapłan uspokaja alkoholika, a potem uświadamia mu, że musi dać chłopakowi szansę na normalne życie. Wieczorem Olek zjawia się u ukochanej. Spędzają razem namiętne chwile. Młodzi Bergowie nie wiedzą, jak powiedzieć Juniorowi, że po opuszczeniu więzienia ojciec podjął walkę o opiekę nad nim. Malcowi i tak nie brakuje kłopotów. Jak się okazuje, pobił szkolnego kolegę. Poznawszy powód agresji, Eliza i Jarek są załamani. Później odwiedza ich Janusz Zawada, który chce poznać Juniora. Mikołaj jest zazdrosny o czekające Martę ciekawe wyzwania, związane z jej angażem do sztuki teatralnej. Tymczasem kontrowersyjny reżyser odmawia współpracy z Konarską, gdy ta prosi o wywiad. Leśniewski przyjeżdża po narzeczoną do telewizji i odkrywa, że twórcy programu popularnonaukowego zaprosili go na decydujący casting.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...