Wampiry: Dziedzictwo 3 (11)

(Legacies 3: You Can't Run from Who You Are)

serial fantasy USA 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Hope i Landon są gotowi rozpocząć kolejną misję. Kiedy pojawiają się komplikacje, do akcji wkraczają Wade oraz Josie. Tymczasem Lizzie prosi MG o pomoc. Chce wiedzieć, co stało się z Finchem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W słynnej szkole Salvatore spotyka się nowe pokolenie istot posiadających nadprzyrodzone zdolności - czarodziejek, wampirów i wilkołaków. Właśnie w tym niezwykłym miejscu w dorosłe życie przyjdzie wejść 17-letniej córce Klausa Mikaelsona - Hope (Danielle Rose Russell), czy bliźniaczkom Lizzie (Jenny Boyd) i Josie (Kaylee Bryant), córkom Alarica Salzmanna (Matthew Davis). W Salvatore spotykają one swoich rówieśników, którzy - wbrew własnej naturze - pilnie uczą się i doskonalą swoje umiejętności. Nikt jednak nie wie, jaką ostatecznie wybiorą drogę - spełnią marzenia czy podążą mroczną ścieżką.

W tym odcinku

Hope i Landon są gotowi rozpocząć kolejną misję. Kiedy niebawem pojawiają się pewne niespodziewane komplikacje, do akcji wkraczają Wade oraz Josie. Tymczasem Lizzie zwraca się do MG o pomoc. Chce dowiedzieć się, co stało się z Finchem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...