Teleman

All American 3 (7/13)

(All American 3: Roll the Dice)

serial obyczajowy USA 2021  od 12 lat

W skrócie

Coop daje występ w Las Vegas. Spencer i kilkoro jego przyjaciół postanawiają spotkać się z nim oraz Laylą na ich tournée. Dziewczyna postanawia otwarcie powiedzieć Spencerowi, co do niego czuje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Spencer (Daniel Ezra) postanowił wrócić do liceum South Crenshaw, by zaliczyć ostatni rok edukacji i jednocześnie ćwiczyć pod okiem nowego trenera, Billy'ego Bakera (Taye Diggs). Oboje postanawiają wspólnymi siłami zdobyć mistrzostwo i uratować szkołę. Zadanie okazuje się trudniejsze niż podejrzewali. Rywalizacja szkół Beverly-Crenshaw z czasem zaczyna być osobista. Przyjaciel konkuruje z przyjacielem, a ojciec walczy przeciwko swojemu synowi. Ponadto tajemnica medyczna związana z poważną kontuzją ramienia Spencera z czasem zaczyna wpływać na jego umiejętności na boisku. Uczniowie mierzą się pełnym sekretów oraz komplikacji rokiem szkolnym.

W tym odcinku

Coop daje występ w Las Vegas. Spencer i kilkoro jego przyjaciół postanawiają spotkać się z nim oraz Laylą na ich tournée. Dziewczyna denerwuje się przed tym spotkaniem. Postanawia otwarcie powiedzieć Spencerowi, co do niego czuje. Olivia sprawia wszystkim niespodziankę. Przy okazji orientuje się, że Simone i Jordan zachowują się podejrzanie. Kobieta rozmawia ze Spencerem, chcąc dowiedzieć się, co się między nimi wydarzyło.

Występują

Zobacz także

Ładuję...