Na ratunek 112: Pijawki (483)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Do wdowca Roberta wprowadza się jego ukochana, Alicja. Gdy dowiaduje się, że 10-letni syn mężczyzny cierpi na atopowe zapalenie skóry, namawia partnera, by zabrał go na zabieg hirudoterapii.

Oglądaj w telewizji

Czw 20.06 7:00
Super Polsatlogo

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Wdowiec Robert samotnie wychowuje 10-letniego Grzesia. Ojca i syna łączy wspólna pasja - piłka nożna. Niebawem do ich mieszkania wprowadza się ukochana Roberta, Alicja. Gdy kobieta dowiaduje się, że Grześ cierpi na atopowe zapalenie skóry, namawia partnera, by zabrał go na hirudoterapię. Ponieważ jednak Robert się nie zgadza, Alicja wciela w życie okrutny plan. Za sprawą jej intrygi Grześ zostaje pobity przez kolegów z klasy. Wówczas Robert decyduje się zabrać syna na zabieg. Chłopiec jednak bardzo źle go znosi.

Zobacz także

Ładuję...