Teleman

Wolni od długów (6)

reality show Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Barbara samotnie wychowuje swojego osieroconego wnuka. Ojciec chłopca pozostawił po sobie spore długi. Kobietę nie stać na ich spłacenie, utrzymuje bowiem siebie i dziecko ze skromnej renty po mężu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Anna Guzik stara się pomóc ludziom, którzy wpadli w spiralę długów. Wspierają ją w tym eksperci: Piotr Ikonowicz, Fryderyk Karzełek oraz Anna Bufnal. Bohaterowie programu borykają się z problemami finansowymi, z których sami nie potrafią się wyplątać. Anna Guzik podróżuje po całej Polsce i odwiedza ludzi, dla których pozornie nie ma już ratunku. Próbuje zyskać ich zaufanie i poznać dramatyczne historie.

Barbara samotnie wychowuje swojego wnuka, 11-letniego Bartka. W wieku 3 lat chłopiec został porzucony przez matkę. Kobieta zmarła w 2018 roku. Kolejną tragedią w życiu rodziny była śmierć syna pani Barbary i jednocześnie ojca chłopca. Mężczyzna pozostawił po sobie spore długi. Bartek, który był bardzo przywiązany do ojca, nie chce opuszczać rodzinnego domu. Marzy o tym, by w przyszłości zająć się rolnictwem. Babcia i jej wnuk utrzymują się z niskiej renty po mężu kobiety.

Występują

Zobacz także

Ładuję...