Teleman

One Night Squad (8/10)

reality show Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Wieczorem w obozowisku Ada porusza temat związków i miłości. Następnie przychodzi czas na rozmowy o duchach. Na straszne opowieści zbiera się również parze, która tę noc spędzi w luksusach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dziesięcioro odważnych i kontrowersyjnych celebrytów, byłych uczestników m.in. "Hotelu Paradise", "Big Brothera" czy "Love Island. Wyspy miłości", przez 10 dni pokonuje kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia. Czeka ich surwiwalowy maraton, w którym zwyciężą tylko najwytrwalsi. Beata "Ata" Postek, Ania Adamczyk, Łukasz Karpiński, Magda Wójcik, Michał Baryza, Adrianna Śledź, Mikołaj Jędruszczak, Damian "Stifler" Zduńczyk, Anastasiya Yandaltsava oraz Piotr "Pedro" Polak przekonują się, że rajskie wakacje mogą mieć również zupełnie inne oblicze. Początkowo myślą, że wezmą udział w kolejnym reality show w rozrywkowym towarzystwie. Po dniu spędzonym w willi nad brzegiem oceanu czeka ich jednak nieprzyjemna niespodzianka. Lądują z plecakami na plaży i rozpoczynają prawdziwą szkołę przetrwania. Każdego dnia otrzymują wymagające zadanie. Zwycięzca wygrywa przywilej spędzenia nocy w willi i zaproszenia tam na chwilę jednego z uczestników. Przegrani muszą zadowolić się noclegiem na łonie natury. Program prowadzi dziennikarka Aleksandra Sworowska.

Podczas kolejnego wieczoru w obozowisku Ada porusza temat związków i miłości. Następnie przychodzi czas na rozmowy o duchach. Na straszne opowieści zbiera się również parze, która tę noc spędzi w luksusach. Następnego dnia uczestnicy wędrują w męczącym upale. Czeka ich także taneczne wyzwanie. W konkursie twerkowania udział biorą udział zarówno dziewczyny, jak i panowie. Po szybkim szkoleniu bohaterowie stają do solowych popisów. Jurorzy wyłonią najlepszych ich zdaniem tancerzy, którzy wezmą udział w wymagającej dogrywce.

Występują

Twórcy

Ładuję...