Teleman

Hotel 52 3 (13)

serial obyczajowy Polska 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W hotelu odbywa się prezentacja leczniczych kołder. Zjawia się klient oszukany przez Romana, właściciela firmy sprzedającej felerną pościel. Domaga się zwrotu pieniędzy. Sprzedawca odmawia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W nowych odcinkach serialu poznamy dalsze losy czwórki głównych bohaterów. Natalia i Artur postanowili zostać przyjaciółmi. Natomiast Dorota i Tomek zrobią wszystko, by ich rozdzielić. Związek Iwony i Michała osiąga wreszcie względną stabilność. Iwona stara się poukładać swoje relacje z Igorem. Nie będzie to łatwe, ponieważ chłopak jest w szoku. Kiedy dowiedział się, że kobieta jest jego matką, a nie siostrą, nie chce z nią rozmawiać.

W tym odcinku

W hotelu odbywa się prezentacja leczniczych kołder. Wkrótce na miejscu zjawia się Stanisław (Grzegorz Wolf), klient oszukany przez Romana (Łukasz Garlicki), właściciela firmy sprzedającej felerną pościel. Domaga się od niego zwrotu pieniędzy za wybrakowany towar. Ten jednak nie zamierza przyjmować reklamacji. Artur składa zeznania w sprawie pobicia Tomka. Tymczasem Natalia próbuje namówić Malewicza, by wycofał zarzuty wobec Górskiego. Szybko orientuje się jednak, że nie uda jej się przekonać mężczyzny. Igor jest zdenerwowany przedłużającym się oczekiwaniem na wyniki testu wykrywającego wirusa HIV u Julki. Natalia dowiaduje się, że w hotelu przebywa szaleniec z bronią. Jego zakładnikiem jest Artur...

Występują

Twórcy

Ładuję...